COD OEM: A9305200119
Stoc în curs de actualizare
PREȚ:
30,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Cod OEM | A9305200119 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 3.071kg |
| Lungime | 72cm |
| Lățime | 62cm |
| Înaltime | 20cm |
| Volum | 0.0898cm3 |
| Stanga/Dreapta | Dreapta |