1 în stoc
PREȚ:
440,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | SCANIA |
|---|---|
| Coduri OEM | 2994535 3088723 |
| Coduri echivalente | 3001741, 3012829, 3043911, 3012837, 3086954, 3063615, 3070785, 2991773 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.5 kg |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 16 cm |
| Înălțime | 16 cm |