Stoc în curs de actualizare
PREȚ:
120,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | MAN |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 81.25805.7058 |
| Coduri echivalente | 81.25805.7051, 81.25805.7052, 81.25805.7053, 81.25805.7055, 81.25805.7056, 81.25805.7057, 81.25805.7076, 81.25805.7077 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 1 kg |
| Lungime | 18 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 4 cm |