Stoc în curs de actualizare
PREȚ:
300,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 22045539 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 3 kg |
| Lungime | 38 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 11 cm |