4 în stoc
PREȚ:
40,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | MERCEDES |
|---|---|
| Categoria | Galerii de evacuare |
| Cod OEM | A5411403003 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 2.1 kg |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 20 cm |
| Inaltime | 8 cm |