7 în stoc
PREȚ:
90,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | MAN |
|---|---|
| Categoria | Instalatii si panouri electrice |
| Cod OEM | 81.15400.6223 |
| Coduri echivalente | 81.15400.6093, 81.15400.6095 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.5 kg |
| Lungime | 66 cm |
| Latime | 14 cm |
| Inaltime | 12 cm |