1 în stoc
PREȚ:
400,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | Mercedes |
|---|---|
| Categoria | Instalatii si panouri electrice |
| Cod OEM | A0004469758 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 2.5 kg |
| Lungime | 34 cm |
| Latime | 24 cm |
| Inaltime | 11 cm |