3 în stoc
PREȚ:
200,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | MERCEDES |
|---|---|
| Categoria | Galerii de evacuare |
| Cod OEM | A4711402614 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 9.6 kg |
| Lungime | 41 cm |
| Latime | 24 cm |
| Inaltime | 18 cm |