4 în stoc
PREȚ:
400,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | MERCEDES |
|---|---|
| Categoria | Galerii de evacuare |
| Cod OEM | A4711420601, A4711420201 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 11 kg |
| Lungime | 29 cm |
| Latime | 25 cm |
| Inaltime | 22 cm |