8 în stoc
PREȚ:
40,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | MERCEDES |
|---|---|
| Categoria | Galerii de evacuare |
| Cod OEM | A5411402903 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 1.8 kg |
| Lungime | 40 cm |
| Latime | 13 cm |
| Inaltime | 9 cm |