4 în stoc
PREȚ:
600,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | DAF |
|---|---|
| Categoria | Pompe de înaltă presiune |
| Cod OEM | 2102391 |
| Coduri echivalente | 1934322, 1871117 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 2 kg |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Înălțime | 10 cm |