2 în stoc
PREȚ:
100,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Iveco |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 500383214 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.3 kg |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 9 cm |
| Înălțime | 3 cm |