1 în stoc
PREȚ:
120,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Cod OEM | 22148841 |
| Coduri echivalente | 21752755, 21939096, 22451940 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.3 kg |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 5 cm |