2 în stoc
PREȚ:
400,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Volvo |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 22771636 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 1.4 kg |
| Lungime | 34 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 9 cm |