1 în stoc
PREȚ:
300,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Scania |
|---|---|
| Coduri OEM | 2537053 2897638 |
| Coduri echivalente | 2038712, 2724295 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.2 kg |
| Lungime | 12 cm |
| Lățime | 11 cm |
| Înălțime | 4 cm |