2 în stoc
PREȚ:
200,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 23449575 |
| Coduri echivalente | 23068093, 23869060 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.3 kg |
| Lungime | 16 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 5 cm |