1 în stoc
PREȚ:
400,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Scania |
|---|---|
| Coduri OEM | 2530946 3078986 |
| Coduri echivalente | 2570040, 2594187, 2561590, 2789427, 2823541, 2263004, 2263005, 2431629, 2431631, 2447822, 2447824, 2530922, 2530946, 2561589 2594185, 2789422 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.9 kg |
| Lungime | 27 cm |
| Lățime | 17 cm |
| Înălțime | 10 cm |