1 în stoc
PREȚ:
60,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 20569214 |
| Coduri echivalente | 20499962, 21088513, 20499961, 20503187, 20455649, 20503188, 20569213, 21427021, 21427020, 21720014, 21720000 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.2 kg |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 3 cm |