1 în stoc
PREȚ:
60,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Volvo |
|---|---|
| Cod OEM | 21720014 |
| Coduri echivalente | 21427021, 21427020, 21088513, 20499961, 20503187, 20569214, 20455649, 20499962, 20503188, 20569213, 21720000 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.2 kg |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 4 cm |