1 în stoc
PREȚ:
400,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Scania |
|---|---|
| Coduri OEM | 2272389 3074920 |
| Coduri echivalente | 2237514, 2626464, 2735515, 2759832, 2793523, 2827217, 2846575, 2881736, 2954975, 2844809, 2991614, 2826847, 2657753 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.8 kg |
| Lungime | 29 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 6 cm |