1 în stoc
PREȚ:
320,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Scania |
|---|---|
| Coduri OEM | 2387392 2674574 |
| Coduri echivalente | 3094387 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.5 kg |
| Lungime | 16 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 10 cm |