2 în stoc
PREȚ:
150,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 22771510 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.6 kg |
| Lungime | 27 cm |
| Lățime | 16 cm |
| Înălțime | 4 cm |