1 în stoc
PREȚ:
80,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Volvo |
|---|---|
| Cod OEM | 20851692 |
| Coduri echivalente | 22235411, 23404429 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.5 kg |
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 4 cm |