4 în stoc
PREȚ:
320,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | VOLVO |
|---|---|
| Categoria | Calculatoare |
| Cod OEM | 21855936 |
| Coduri echivalente | 21546873 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 1.7 kg |
| Lungime | 34 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 10 cm |