8 în stoc
PREȚ:
30,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Cod OEM | A9605454404 |
| Coduri echivalente | A9605452604 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 0.14kg |
| Lungime | 13cm |
| Lățime | 13cm |
| Înaltime | 9cm |
| Volum | 0.002m3 |