1 în stoc
PREȚ:
500,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Scania |
|---|---|
| Cod OEM | 2575339 |
| Coduri echivalente | 2127787, 2444652, 2444654, 2568993, 2127802, 2668356, 2601983, 2646212, 2646334, 2777255, 2639862, 2813923, 2874036, 2897175, 2950398, 2985057, 3019227, 3037381, 3094787, 3111386, 3149840, 3175300, 3203898, 3253656 |
| Categoria | Calculatoare |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 2.7 kg |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 26 cm |
| Înălțime | 14 cm |