1 în stoc
PREȚ:
100,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marca | IVECO |
|---|---|
| Categoria | Elemente admisie |
| Cod OEM | 5801774431 |
| Coduri echivalente | 99437042, 504041252 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 1.2 kg |
| Lungime | 21 cm |
| Latime | 12 cm |
| Inaltime | 3 cm |