1 în stoc
PREȚ:
80,00 €
Exclusiv TVA
Disclaimer!:
Prețul de transport este susținut de către client. Acesta poate varia, în funcție de mărimea și greutatea coletului. Prețul final va fi transmis în urma confirmării comenzii
Informații Suplimentare
| Marcă | Mercedes |
|---|---|
| Categoria | Pompe de ulei |
| Cod OEM | A5411810020 |
| Coduri echivalente | A4231810020, A5411810220 |
| Stare | Utilizat |
| Greutate | 5.8 kg |
| Lungime | 34 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 32 cm |